O NÁS
O nás
Zástupcovia
Logistické centrum Veľký Meder
Zástupcovia
  CHEMSTAR SLOVAKIA, a.s.
  Novosvetská 18
811 06 Bratislava
http: www.chemstar.sk
  stredisko Malinovo
  900 45 Malinovo, Družstevná 396
stredisko pre rastlinné komodity
tel.: 02 - 54 41 75 57
fax: 02 - 54 41 75 59
  stredisko Veľký Meder
  932 01 Veľký Meder, Železničná 52
stredisko pre osivá, pesticídy a komodity
tel.: 031 - 555 15 07
fax: 031 - 555 14 36
  stredisko Rimavská Sobota
  979 01 Rimavská Sobota, Okružná 116
stredisko pre pesticídy a osivá
tel.: 047 - 501 11 77
fax: 047 - 501 11 76

   Ing. Peter Foltín, generálny riaditeľ mob.:
 Bratislava email: foltin@chemstar.sk
   Ing. Dionýz Korcsog mob.: 0905 433 103
 Vinica email: korcsog@chemstar.sk
   Ing. Ján Samu mob.: 0915 953 052
 Rim. Janovce email: samu@chemstar.sk
   Ing. Arpád Selmeczi mob.: 0905 433 107
 Neded email: selmeczi@chemstar.sk
   Ing. Miroslav Argay mob.: 0917 914 116
 Malinovo email: argay@chemstar.sk
   Ing. Milan Liška mob.: 0905 433 104
 Košice email: liska@chemstar.sk
   Ing. Roland Vinter mob.: 0907 754 102
 Perín email: vinter@chemstar.sk
   Ing. Jozef Svinger mob.: 0915 757 364
 Čakany email: svinger@chemstar.sk
   Ing. Vladimír Puškáč mob.: 0917 477 214
 Modra email: puskac@chemstar.sk
   Gustáv Bajkai mob.: 0905 - 433 108
 Čata email: bajkai@chemstar.sk
Created by SLOVAKIA WebDesign